Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Esra Erol yeni programının formatını anlattı

Esra Erol yeni programının formatını anlattı

Televizyon

Esra Erol yeni programının formatını anlattı

İzdivaç programının Türkiye’de ki öncüsü Esra Erol’da KHK VE RTÜK uyarıları sonrasında izdivaç programına son verirken, yeni programı ile ekranlarda olup, evlere dramı yansıtacak.

Atv Ana Haber’e konuk olan ünlü sunucu, “Evlerinize Dramı Yansıtacağım”, “Evlerinize dramı gözyaşını yansıtacağım” gibi söylemler ile insanların veya ailelerin dramlarını ekrana taşıyacak.

Sosyal medya hesaplarında ki açıklamaları değiştirilen Esra Erol, yaşadığınız her sıkıntınızda, size bir telefon kadar yakınız… diyerek whatsapp hattı numaralarını paylaştılar.

Yeni format’ında pek çok kanalın yöneldiği konsepti deneyecek olan Erol’da kavuşamayanları kavuşturmayı denerken, sosyal sorumluluk çalışmalarında da bulunacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı