Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni transferler! Yeni sezon ne zaman başlıyor?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a yeni transferler! Yeni sezon ne zaman başlıyor?

Dizi Haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni transferler! Yeni sezon ne zaman başlıyor?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 19 Eylül’de 72. bölümü ile kaldığı yerden devam edeceği yeni sezon bölümlerine katılan birbirinden ünlü isimler, diziye yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Salı günlerinin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da, Hızır, Reis’liği kardeşi İlyas’a devredip, her şeyden elini ayağını çekip, memleketinde aile saadeti yaşarken, beklenmedik bir kurşun her şeyi değiştirecek.

Artık yeni sezon için geri sayım başlayıp, günler sayılırken, yeni sezon çalışmaları tamamlanan Eşkiya’nın kadrosuna katılan birbirinden usta 5 isim, diziye bambaşka bir heyecan katacak.

Zirve’de ki yerini bu transfer ile iyice garantilemeye niyetlenen EDHO, Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Birol Üner, Haydar Şişman ve İrem Sultan Cengiz’i kadrosuna kattı.

Yeni sezonun ilk bölümü için’de seçilen slogan ‘Demek mutluluk buraya kadarmış’ oldu.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı