Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 14 Şubat

Dizi Haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 14 Şubat

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Hızır öfkesine hakim olamazken, Ercüment’i de öldüremez. Aksiyon dolu bir bölümün sonrasında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı da merakla beklenmeye başlandı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 14 Şubat

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz da, Ercüment’in karşısına dikilen Hızır, masanın kuralı olan, üyelerin birbirini şahsi sebep ile öldürememesi kuralı nedeni ile Ercüment’i öldüremez.

Kaçırıldığı esnada kendisinin hayatını kurtarmak için bile olsa masada alınan karar nedeni ile herkese öfkeli olan Hızır, masanın üyelerine düşmanları gibi yaklaşır. Masa da ki üyeler ise buna anlam veremez.

Sözün bittiği yere geldikleri içinde Hızır, masada ki eski dostlarına öfkesini çok farklı şekilde gösterir. Havada uçuşan kurşunlar, masanın kardeşliğine zarar verecektir.

Ercüment’in gayesi olan, Çakırbeyli ailesini güçsüzleştirme girişimi istediği gibi gitmekte olup, bir sonra ki planı Hızır’ı masanın liderliğinden etmektir.

Öte yandan Hızır’ın, Suzi ile otel odasında beraber olduğu bilgisine sahip olan Ceylan’ın bu bilgiyi Meryem’le paylaşması da gergin olan ortamı daha da huzursuz edecektir.


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı