Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Esat Yontuç-Hande Gülşen çiftinin düğününe ünlü akını

Esat Yontuç-Hande Gülşen çiftinin düğününe ünlü akını

Medya

Esat Yontuç-Hande Gülşen çiftinin düğününe ünlü akını

Acun Medya’nın genel koordinatörü, ve medya şirketinin patronu Acun Ilıcalı’nın en yakın dostlarından olan Esat Yontuç, bu ayın başında sözlendiği Hande Gülşen ile evlendi.

Acun Medya’nın önemli isimlerinden biri olan Esat Yontuç, 4 Ağustos da nişanlandığı modacı Hande Gülşen ile görkemli bir düğün ile Dünya evine girdi.

Yontuç’un şahitliğini medya patronu Acun Ilıcalı’nın yaptığı geceye de sayısız ünlü akın etti. Restoran sahibi Nusret’ten, Murat Boz’a, Murat Boz’dan Şeyma Subaşı’na kadar pek çok isim düğüne katılanlar arasında yer aldı.

Acun Ilıcalı, Murat Boz ve Şeyma Subaşı düğünden kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşırken, dikkat çeken paylaşımlardan biri de Şeyma Subaşı’nın ki oldu.

Öyle ki tuz dökme hareketi ile fenomen haline gelen Nusret Gökçe, çiçekli bir ceket ve takım elbise ile düğüne katılırken, ayağında terlik olması sosyal medya’nın diline dolandı.

Subaşı’nın bu paylaşımı pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından yorum alırken, 10’larca kişi “Nusret tuvalet terliği ile gelmiş” diyerek, Nusret’in tarzını ti’ye aldı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı