Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erzurum Palerium Avm’de kültür sanat etkinliği

palerium avm dünyanın çiçekler resim sergisi

Kültür Sanat

Erzurum Palerium Avm’de kültür sanat etkinliği

Erzurum Palerium Avm’de ressam Yakup Dursun “Dünya’nın çiçekleri” isimli resim sergisini açarken, Nilgün Babacan’da “Ağlayan Kadın” isimli şiir kitabını okuyucularıyla paylaştı.

Erzurum Palerium AVM’de hafta sonu kültür etkinliği yaşanıyor. Ressam Yakup Dursun 9 arkadaşı ele beraber dünyanın çiçekleri adını verdiği resim sergisini açtı. Resimlerinde dünyanın çiçeklerini vatandaşlara göstermek isteyen Dursun, “Resim sergimiz 9 eserden oluşmaktadır. Amacımız dünyanın çiçeklerini vatandaşlarımıza göstermektir. Sergimize herkesi bekliyoruz” dedi.

Şair ve yazar Nilgün Babacan ise, Ağlayan Kadın isimli şiir kitabını okuyucularına tanıtmak için Palerium AVM’de stant açtı. Şiir kitabında insan ve vatan sevgisini anlattığını belirten Babacan, “Ağlayan Kadın şiir kitabımı çıktı. Tanıtımı için bizlerde bir stant açarak okuyucularımıza kitabımızı tanıtıyoruz. Şiirlerimizde insan ve vatan sevgisini işleyemeye çalıştık” diye konuştu.


  • ağlayan kadın şiir kitabı
  • dünyanın çiçekler resim sergisi
  • palerium avm dünyanın çiçekler resim sergisi
  • ağlayan kadın şiir kitabı
  • dünyanın çiçekler resim sergisi
  • palerium avm dünyanın çiçekler resim sergisi

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı