Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkan Petekkaya’ya böbrek taşı ameliyatı!

Erkan Petekkaya'ya böbrek taşı ameliyatı!

Magazin

Erkan Petekkaya’ya böbrek taşı ameliyatı!

Paramparça dizisinde serüvenin sonuna gelen, bu Pazartesi final bölümü ile ekranlara gelecek 97.bölümü ile final yapacak olan dizinin başarılı oyuncusu Erkan Petekkaya, ameliyata alındı.

Kısa süre önce yaptığı yorum nedeni ile Cem Yılmaz’ın yaptığı göndermeye sessiz kalan Erkan Petekkaya, yaptığı anlaşma ile de Hollywood’a açılma şansı elde etmişti.

Kariyeri için oldukça önemli bir anlaşma imzalayan başarılı oyuncunun, artan ağrıları nedeni ile özel bir hastanede ameliyata alındığı öğrenildi.

Geçmişte de böbrek taşı nedeni ile tedavi gören Petekkaya’nın, böbreğinde ki taşlar büyük olduğu için tek çare ameliyat olarak görülmüş.

Bunun içinde Özel Medistate Kavacık Hastanesi’nde Erkan Petekkaya’nın ameliyatı alındığı, ve başarılı bir operasyon geçirdiği öğrenildi.

Bir kaç gün içerisinde taburcu olacağı öğrenilen Petekkaya’nın, toplu fotoğraf çekimine de bu yüzden katılamadığı belirtildi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı