Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkan Petekkaya yeni dizisinde avukat mı yoksa istihbarat ajanı mı olacak?

Dizi Haberleri

Erkan Petekkaya yeni dizisinde avukat mı yoksa istihbarat ajanı mı olacak?

Karga Seven Pictures’in yapımcılığını üstlendiği, Erkan Petekkaya’nın başrolünde yer aldığı dizinin adı basına Kayıtdışı olarak yansımıştı.

Erkan PetekkaErkan Petekkaya yeni dizisinde avukat mı yoksa istihbarat ajanı mı olacak?ya avukat mı yoksa istihbarat ajanı mı olacak?

Erkan Petekkaya’nın dizide zengin insanların problemlerini, arka planda farklı yöntemlerle çözen bir avukatı canlandıracağı iddia edilmişti.

Basına yansıyan yeni bilgi ile, setten çekilmiş bir fotoğraf ise daha önce sızan bilgilerin tartışılmasına neden olurken, Kayıtdışı’nın konusu ne? sorusunun sorulmasına neden oldu.

Şahin Altuğ ve Caner Güler’in senaryosunu kaleme aldığı, Petekkaya’nın yeni dizisinde, rolünün uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş istihbarat ajanı olduğu iddia edildi.

Senaryosu ile ilgili ikilemler olsa da, dizinin oyuncu kadrosu hemen hemen netleşmiş durumda. Buna göre Petekkaya’nın dışında, Songül Öden, Dolunay Soysert, Nur Sürer, Rutkay Aziz, Ali Düşenkalkar ve İsmail Hacıoğlu’nun dizide yer alacak isimler olması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı