Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erkan Çelik, Seda Sayan ile olan paylaşımları sildi

Magazin

Erkan Çelik, Seda Sayan ile olan paylaşımları sildi

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan ile imam nikahı ile evli olan müzisyen Erkan Çelik, sosyal medya hesaplarında ki o paylaşımların tamamını sildi.

Erkan Çelik, Seda Sayan ile olan paylaşımları sildi

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan ile Erkan Çelik’in ayrıldığı haberlerinin magazin gündemine düşmesi sonrasında, Seda Sayan’da bu gelişmeyi doğrulayan bir açıklamayı basın merkezlerine göndermişti.

Sonradan ortaya atılan iddialara göre, ayrılığın sebebi Seda Sayan’ın oğlu, Oğulcan olarak gösterilmiş, Oğulcan’ın annesinin resmi nikah kıymasını istememesi bu ayrılığa yol açtı denmişti.

Öyle ki bunu duyan Erkan Çelik’in, Seda Sayan ile kavga ettiği ve bu kavganında ayrılığa neden olduğu da iddia edilmişti.

Bu süreçte, Seda Sayan 1 milyonun üzerinde takipçisi bulunan instagram hesabını kapatmış ancak ayrıldığı imam nikahlı eşi Erkan Çelik, hesabında birlikte yer aldıkları paylaşımları tutmaya devam etmişti.

Fotoğrafları silmemesinin, tekrar barışma umudu taşıdığı söylentilerine neden olsa da, Erkan Çelik, biten ilişkiden ümidini kesti.

Çelik’in, sosyal medya hesabında yer alan, Seda Sayan ile ilgili olan tüm mesaj ve paylaşımların her birini sildiği görüldü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı