Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erhan Çelik’ten Gülben Ergen’e ‘edep’ göndermesi

Erhan Çelik'ten Gülben Ergen'e 'edep' göndermesi

Magazin

Erhan Çelik’ten Gülben Ergen’e ‘edep’ göndermesi

Başarılı şarkıcı Gülben Ergen ve sunucu eşi Erhan Çelik’in boşanması sonrasında gerilim dinmiyor. Özellikle Erhan Çelik birebir olmasa da ima ederek Gülben Ergen’e sosyal medya hesabından göndermede bulunmaya devam ediyor.

Boşanması sonrası, geride bıraktıkları evlilikle ilgili iddialar bitmezken, Gülben Ergen son olarak bu iddialar ile ilgili sert bir açıklama yapıp, bunların aslı olmadığını söylemişti.

Son olarak, Ayşe Arman ile röportaj yapan Gülben Ergen, evlilik ve boşanma süreci ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Boşanması ile, “Erhan ile 2 yıl evli kaldım. Mutsuz oldum boşandım” demesi ise belli ki eski eşi Erhan Çelik’i sinirlendirmiş.

Bu röportaj sonrasında Erhan Çelik’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da, Gülben Ergen’e gönderme yapıyor diye algılandı.

Erhan Çelik sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı: “Edebim el vermez edepsizlik edene… Susmak en güzel cevap edebi elden gidene”


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı