Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Erdal Beşikçioğlu’lu Adı Efsane’den ilk tanıtım fragmanı

Adı efsane dizisinin ilk tanıtımı paylaşıldı

Dizi Haberleri

Erdal Beşikçioğlu’lu Adı Efsane’den ilk tanıtım fragmanı

Bir süre önce çekimleri başlayan Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in yer aldığı yeni dizi Adı Efsane için ilk tanıtım videosu paylaşıldı.

Pek çok başarılı projesi ile dizi severlerin gönlünde taht kuran ve özellikle Behzat Ç. karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Erdal Beşikçioğlu’nun şimdiye kadar canlandırdığı karakterlerin dışında bir karaktere hayat vereceği Kanal D’nin yeni dizisinde, her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadele konu edilecek.

Herkes ikinci bir şansı hak eder slogan’ın 2017 yılına damga vurması beklenen Adı Efsane dizisinde: Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

Loading the player...

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı