Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Engin Günaydın’ın dizi setlerine dönmeye niyeti yok

Magazin

Engin Günaydın’ın dizi setlerine dönmeye niyeti yok

yakında beyazperde’de olacak olan Gülse Birsel’in komedi filmi için gün sayan ünlü komedi oyuncusu Engin Günaydın, Akmerkez’de görüntülendi.

Engin Günaydın'ın dizi setlerine dönmeye niyeti yok

Avrupa Yakası’nda canlandırdığı ‘Burhan Altıntop’ karakteri ile fenomen haline gelen başarılı oyuncu, daha sonrasında Üsküdar’a Giderken, Muhteşem Yüzyıl ve Galip Derviş dizilerinde rol aldı.

2013-2014 yılları arasında yayınlanan Galip Derviş dizisinin ardından, dizi projelerine ara veren, 2015 yılında İçimdeki Ses filmi ile beyazperde’de rol alan Engin Günaydın yeni rolü içinde imaj değiştirdi.

Kilo verdiği gözlenen Günaydın, yeni rolü için bıyık da bıraktı. Akmerkez’de muhabirler ile kısaca sohbet eden başarılı oyuncu, “Uzun süre kendimi dinledim, dinlendim. İyi hissediyorum. Zihnimin çok yorulduğunu fark ettim. Şimdi iyiyim gözüm açıldı. Herkese tavsiye ederim” açıklamasında bulundu.

Muhabirlerin dizi oyunculuğuna geri dönmeyi düşünüyor musunuz sorusuna ise, “Dizi çekmek artık çok zorlaştı. Süreleri çok uzun. Gittikçe ipin ucu kaçtı. O nedenle ne senaristler ne de yönetmenler işi yapabiliyor” şeklinde yanıt verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı