Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar sinemada

Magazin

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar sinemada

Oğlu hastalandığı için Kenya’da ki belgesel projesini yarıda kesen Diriliş Ertuğrul’un yakışıklı yıldızı Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar geçtiğimiz akşam İstinye Park’de birlikte görüntülendiler.

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar sinemada

Vahşi hayvanların beslenme gibi gereksinimleri için çıktıkları göç’ü görüntüleyerek, vahşi doğa belgeseli çekmek için Kenya’da bulunan Engin Altan Düzyatan, oğlu Emir hastalanınca, apar topar İstanbul’a geri döndü.

İstinye Park’da eşi ile birlikte dolaşmaya çıkan Düzyatan, oğullarının sağlığının gayet iyi olduğunu söyledi. Çift daha sonra Maymunlar Cehennemi filminin 3. serisi olan Maymunlar Cehennemi: Savaş isimli filmini seyrettiler.

Başarılı oyuncu, gündüz ayak üstü sohbet ettiği basın mensuplarına da rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon çalışmaları nasıl gidiyor sorusuna, çekimler henüz başlamadı yanıtını verdi. Hatırlanacağı üzere Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz sezon Ekim ayında kaldığı yerden devam etmişti. Bu sezonda Diriliş Ertuğrul’un Ekim ayında ekranlarda olması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı