Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Engin Akyürek’in filminde ki partneri belli oldu

Engin Akyürek'in filminde ki partneri belli oldu

Film Haberleri

Engin Akyürek’in filminde ki partneri belli oldu

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz, Çağan Irmak’ın yönetmenliğini, Avşar Film’in yapımcılığını üstleneceği, Engin Akyürek’in başrolünde yer alacağı sinema filminde başrolü paylaşacağı kadın partneri bulundu.

Babam ve Oğlum filminde ki birlikte çalışması ile büyük ses getiren Çağan Irmak ve Avşar Film’i tekrar bir araya getiren sinema filminde Engin Akyürek’in partneri, Avşar Film ile daha önce Karagül’de çalışan bir oyuncu oldu.

Karagül’de Özlem karakteri ile izleyici karşısına çıkan başarılı isim Hilal Altınbilek, 25 Eylül’de çekimlerine başlanacak olan filmde Engin Akyürek ile birlikte kamera karşısına geçecek.

İznik’te kimsenin bulunmadığı, terk edilmiş bir köyde çekilecek olan filmde Altınbilek, Engin Akyürek’in oynayacağı karakterin aşık olduğu kadın olarak yer rol alıyor. Yine bir başka Karagül oyuncusu Şerif Sezer’in de rol alacağı sinema filminin ismi ise henüz netleşmedi.

Çağan Irmak çekeceği bu filmin ardından O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Gülizar’ı çekmeye başlayacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı