Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Engin Akyürek ödüle doymuyor!

Engin Akyürek ödüle doymuyor!

Magazin

Engin Akyürek ödüle doymuyor!

Başarılı oyuncu Engin Akyürek ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Akyürek, Peru’da gerçekleştirilen ve izleyici oyları ile sonuçlanan ödül töreninde ödüle layık görüldü.

Atv ekranlarında daha 2. bölümü ile ekranlara gelen yeni dizi Ölene Kadar’ın başrol oyuncusu Engin Akyürek, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Orta Doğu ve Latin ülkelerinde büyük hayran kitlesine sahip olan Engin Akyürek, Peru’da gerçekleştirilen ‘Latina Turkish Awards’ töreninde ödül aldı.

Ölene Kadar’da Fahriye Evcen ile başrolü paylaşan başrol oyuncusu, geçtiğimiz yıl da Seul Drama Ödüllerinde, ödüle layık görülmüştü.

Seul Drama Ödüllerinde, en iyi erkek oyuncu seçilerek Emmy’e de aday gösterilip, finale kadar yükselen Akyürek, Latina Turkish Awards ödüllerinde ‘En iyi Erkek oyuncu’ ödülünü aldı.

Engin Akyürek’in dizisi Ölene Kadar yeni bölümü ile 26 Ocak 2017 Perşembe akşamı Atv ekranlarında olacak.


Ölene Kadar Yeni Bölüm Fragmanı

Loading the player...

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı