Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Engin Akyürek, Çağan Irmak filminde oynayacak

Engin Akyürek, Çağan Irmak filminde oynayacak

Film Haberleri

Engin Akyürek, Çağan Irmak filminde oynayacak

Türkiye ve Orta Doğu başta olmak üzere tüm Dünya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan başarılı oyuncu Engin Akyürek, Çağan Irmak’ın yöneteceği film için el sıkıştı.

Yeni sezonda hangi dizi de rol alacak diye hayranlarının merakla beklediği Engin Akyürek, ters köşe yaptı. Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın yöneteceği, Avşar Film’in de yapımcılığını üstleneceği filmde rol alacak.

Çağan Irmak, O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Gülizar isimli dizinin yönetmenliği için el sıkışmışken, yeni filmi Avşar Film’inden onay alınca, önceliğini çekeceği sinema filmine verdi.

Başrol oyuncusu olarak da oyunculuğunu çok beğendiği Engin Akyürek’e teklif eden Irmak, senaryoyu beğenen Engin Akyürek’den olumlu yanıt alınca, Gülizar’ın çalışmalarını öteledi.

Bir değişim hikayesini konu alacak olan film de Akyürek ile başrolde oynayacak ismin arayışları devam ederken, film İstanbul’un dışında bir köyde çekilecek. Film çekimlerinin planlamalarda bir değişiklik olmaması durumunda 15-20 gün içerisinde başlaması bekleniyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı