Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emre’nin Hayvan Dostları yazarından Başkan’a ziyaret

Kültür Sanat

Emre’nin Hayvan Dostları yazarından Başkan’a ziyaret

14 yaşında ki genç yazar, beslediği hayvanların hikayesini aktardığı, Emre’nin Hayvan Dostları adlı kitabı ile, en büyük hayali olan yazarlık kariyerine ilk adımı attı.

Emre'nin Hayvan Dostları yazarından Başkan'a ziyaret

Türkçe öğretmenin teşvikleriyle kitap yazmaya başlayan Yenimahalleli Hüseyin Emre Aydın, bu yıl 2 kitap kaleme aldı. Evinde kedi, balık, kuş, köpek besleyen Aydın, yazarlığa hayvan dostlarının hikayesini yazarak başladı. Atatürk’e olan hayranlığını da Atatürk’ün biyografini yazarak gösteren Aydın, kitaplarıyla Yaşar’ı ziyaret etti.

Aydın’a ziyareti ve güzel hediyeleri kitaplar için teşekkür eden Yaşar, kitapları inceleyerek minik yazarı tebrik etti. Aydın’a başarılarının devamını dileyen Yaşar, “Hedeflerini yüksek tut. Kitaplarını çok beğendim. Başarılı bir yazar olacağına inancım tam” ifadesini kullandı.

En büyük hayalinin tanınmış bir yazar olmak olduğunu söyleyen Aydın da kendisini kabul ettiği için Yaşar’a teşekkür etti. Yenimahalle’de yaşamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Aydın, YENİMEK kurslarında yağlı boya resim, bilgisayar ve drama kursuna katıldığını ve kurslarda da çok keyifli vakit geçirdiğini belirterek, “Yaz tatilimize anlam katan bu kursları açtığınız için size ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı