Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kanatsız Kuşlar 13. Bölüm Fragmanı Atv Yayınlandı mı?

Emre'den beklenmedik tepki Kanatsız Kuşlar 13. Bölüm Fragmanı

Dizi Haberleri

Kanatsız Kuşlar 13. Bölüm Fragmanı Atv Yayınlandı mı?

Atv’nin sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar yeni bölümü ile ekranlara geldi. 12. bölümü yayınlanan Kanatsız Kuşlar’da Mert’in malikanede oluşu, Nefise ve Azime için işleri zorlaştırıyor.

<

Muzaffer, Mert’in Nefise’ye ve tabi ki yeni hayatına ayak uydurabilmesi için elinden gelen gayreti gösterirken, Tuba bu durumu fırsata çevirir. Mert’i kullanarak, Nefise ve Muzaffer’in arasını açmayı dener.

Diğer yandan Nefise, oğlu Emre’ye evlendiğini uygun bir dille söylemenin yolunu ararken, Emre’nin bu duruma verdiği tepki hiçte beklendiği gibi olmaz. Cemre ise modellik çekimi altında kandırılır ve başına iş alır. Muzaffer, Nefise ile özel bir gece geçirebilmek için sürpriz bir plan yapar. Onur ise Zeynep ile Ahmet’in sözlerinin atıldığını öğrenince, bu durumu fırsat bilip, Zeynep’e yakınlaşmanın yollarını arar.

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Nefise, Muzaffer’e tüm gerçeği açıklamak üzereyken beklenmeyen bir gelişme yaşanır. Azime ve Nefise arasında gizli şeyler döndüğünden şüphelenen Tuba, tehlikeyi göze alarak Azime’yi köşeye sıkıştıracak bir ipucu yakalamayı başarır. Ahmet, Zeynep’e evlilik konusunda baskı yapar. Zeynep ise Ahmet’in tavrı karşısında onunla olan bağını tamamen koparmaya karar verir. Zeynep’in Onur’la yakınlaştığını öğrenen Emre ise ablasına bu konuda çok sert çıkar. Muzaffer’in oğlu Mert, nihayet eve getirilmiştir. Küçük Aysun ise Mert’in gelişi ile derin bir yalnızlığın içine düşer. Annesi Nefise ile aralarında aşmaları gereken büyük, bir o kadar da dramatik bir sınav başlar. Nefise, bir yandan Mert ile ilgili hesap edemediği çeşitli zorluklar yaşarken, bir yandan da küçük kızı Aysun’la sorunlarını çözmeye çalışır. Muzaffer ise Nefise ile evlendiklerinden bu yana ilk kez baş başa kalacakları bir geceye başlarken, yaşayacakları sürpriz ikisini de şok edecektir.

KANATSIZ KUŞLAR 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Kurtlar Vadisi Vatan Darbe Girişimi Anlatıyor

← yazdı23 Ocak 2018

Film Haberleri

Canavar Filmi

← yazdı22 Ocak 2018

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018
Yukarı