Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emre Altuğ ve Çağla Şikel, Erzurum’da tatilde!

Emre Altuğ ve Çağla Şikel, Erzurum'da tatilde!

Magazin

Emre Altuğ ve Çağla Şikel, Erzurum’da tatilde!

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ ve eşi model ve sunucu Çağla Şikel, boşanmalarına rağmen sık sık bir araya gelmeye devam ediyorlar. Tekrar yan yana gelen iki isim, Erzurum’da kar’ın tadını çıkardılar.

Boşansalar da çocukları Uzay ve Kuzey için yan yana gelmekten çekinmeyen eski çift, bir kez daha çocukları için yana yana geldiler. Çocuklarının isteklerini kırmayan çift’in durağı ise Erzurum oldu.

Palandöken’de çocukları ile birlikte tatil yapan çift, kar’ın keyfini çıkarırken, bu anlara ait kareyi de sosyal medyadan paylaştılar.

Altuğ, bu ana ait fotoğraf karesini sosyal medyadan paylaşırken, paylaşımına da “İstediler Türkiye’nin öbür ucuna geldik. İstesinler dünyanın öbür ucuna da gideriz” notunu düştü.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı