Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emre Altuğ Buse Narcı ile aşk mı yaşıyor? Buse Narcı Kimdir?

Emre Altuğ Buse Narcı ile aşk mı yaşıyor? Buse Narcı Kimdir?

Magazin

Emre Altuğ Buse Narcı ile aşk mı yaşıyor? Buse Narcı Kimdir?

Bir dönem Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddia edilen, ama ikili tarafından reddedilen ve sonrasında yine iddialara göre tamamen ayrıldıkları ortaya çıkan Buse Narcı’nın şimdi de Emre Altuğ ile birlikte olduğu konuşuluyor.

Müzik dünyasının sevilen ismi Emre Altuğ’un, Çağla Şikel ile olan 7 yıllık evliliği sadece 10 dakika süren mahkeme ile bitmiş ve çiftler ayrılmıştı.

O zamandan beri sadece mesleği ile gündeme gelen Emre Altuğ için bomba gibi bir iddia ortaya atıldı.

Daha önce Özcan Deniz ile bir arkadaş toplantısında tanışarak, ilişki yaşamaya başladığı söylenen ve sonrasında ayrıldıkları güzel isim Buse Narcı ile bir süredir birlikte oldukları konuşuluyor.

2 aydır flört ettikleri iddia edilen çift, yılbaşına da, Altuğ’un Ortaköy’deki evinde girdiği söyleniyor. Gözden uzak bir şekilde yaşadıkları ilişki şuana kadar duyulmamış olması da bu gizlilik isteğini ortaya koyuyor.

Buse Narcı Kimdir?

1993 yılında Fethiye’de dünyaya gelen güzel, Tevfik Hiçyılmaz’dan eğitim almış ve Oda Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmıştır. Kenan Işık’un sunuculuğunu yaptığı dönem Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış, ilk soruda elenerek şok etkisi yaratmıştır.

Daha sonra o dönem Show Tv’de yayınlanan Bugün Ne Giysem programına katılmış, ‘barbie bebek’ şeklinde isimlendirilince foto modellik teklifi almıştır.

Son olarak Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddiası ile de magazin gündeminde uzun süre yerini korumuştur.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı