Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emrah Karaduman’ı bıçaklayan Enis Duman, tekrar göz altına alındı

Emrah Karaduman'ı bıçaklayan Enis Duman, tekrar göz altına alındı

Özel Haber

Emrah Karaduman’ı bıçaklayan Enis Duman, tekrar göz altına alındı

2 gün önce Eskişehir’de besteci ve dj Emrah Karaduman ve şoförü Volkan Karaca’yı bıçaklayarak yaralayan saldırgan Enis Duman, çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı.

Ülkemizde ki mahkemelerin, saldırganları, tecavüzcüleri, sapıkları adli kontrol şartı ile serbest bıraktığı ve bu durum haber olunca savcılıkların harekete geçtiği örneklerinden birine Emrah Karaduman’ın olayında da şahit olundu.

Halk’a mal olmuş bir insanı ve yanında ki arkadaşını bıçakla yaraladıktan sonra kısa sürede yakalanıp, mahkeme çıkarılan Enis Duman, mahkeme tarafından adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkma yasağı konularak serbest bırakılmıştı.

Bu karar medya önünde budaklandırılınca, savcılık harekete geçti ve karara itiraz etti. Enis Duman tekrar göz altına alındı. Ancak serbest kaldığı süre zarfında, Enis Duman sosyal medyadan özür dilediği bazı paylaşımlarda bulundu.

İşte Emrah Karaduman’ı bıçaklayan Enis Duman’ın sosyal medyadan yaptığı açıklamalar:

Öncelikle arkadaşlardan binlerce defa özür diliyorum gerek plotonik aşk olsun, gerek tesadüf, gerek kasıt olsun anladım ki dünyadaki hiçbir şey insanların canını yakmaya değmez. Mahkemenin kararı ile serbestim, ama tekrar bozulabilir diye düşünüyorum. Bunu söylemeseydim çok daha üzülecektim masum kalmayı ve öyle ölmeyi tercih ederim. Bununla asla zerre kadar gurur duymadım ve duymayacağım.

O öfkeyle gittim ama görünce iyi bir insan olduğunu düşündüm vazgeçecektim belki ama korumasının tutarsız davranışı beni o anda etkiledi. Orada kalamazdım galiba, belki onlarda istemeyecekti diye düşünüyorum istesinler ya da istemesinler beni dost olarak görmelerini isterdim her ne kadar olmasa da bundan sonra hiçbir şey yazmayacağım uzun bir süre..


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı