Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Emrah Karaduman bıçaklı saldırıda yaralandı

Emrah Karaduman bıçaklı saldırıda yaralandı

Magazin

Emrah Karaduman bıçaklı saldırıda yaralandı

DJ ve besteci olan, Aleyna Tilki’nin 240 milyonun üzerinde dinlenen Cevapsız Çınlama şarkısında da imzası olan Emrah Karaduman, Eskişehir’de oteli önünde bıçaklı saldırıya uğradı.

<

Eskişehir’de otel’in önünde şoförü ile birlikte iken, bir vatandaş tarafından bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralanan Emrah Karaduman, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırıldı.

Hastaneye kaldırılan Karaduman ameliyata alınırken, olaya müdahele etmeye çalışan şoförünün de saldırı esnasında yaralandığı öğrenildi.

Ameliyat’ın iyi geçtiği öğrenilen dj’in sağlık durumunun da iyi olduğu öğrenilirken, partneri Aleyna Tilki’de olayı haber alır almaz Eskişehir’e gitti.

Saldırı sonrasında yakalanan saldırganın 33 yaşında, işsiz Enis Duman olduğu öğrenilirken, platonik olarak Tilki’ye aşık olduğu ve kıskançlık nedeni ile böyle bir girişimde bulunduğunu ifade ettiği belirtildi.

Hastane’de Emrah Karaduman’ı ziyaret edip, sağlık durumu hakkında bilgi alan 17 yaşında ki şarkıcı Tilki, hastane önünde basın mensuplarına Emrah Karaduman’ın durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Tilki, “Arkadaşlar çok üzücü bir olay yaşadık. Ama Alah’a şükürler olsun ki çok küçük atlattık, ucuz atlattık. Gayet iyiyiz, kendisi çok iyi. Tabi ki de çok üzgünüz. Ama Allah’a şükürler olsun. Bir yandan da bunu belirtmek isterim. Verip verebileceğim bilgi bu şuanda. Bir de adli bir olay olduğu için çok fazla konuşmanı, irdelemenin, uygun olmadığını düşünüyorum ama, çok çok iyiyiz hiçbir sorun yok..” dedi.

Muhabirlerin kendisi ile görüşebildiniz mi şeklinde ki sorusuna da “İyi olduğunu onaylayan hareketleri vardı. Şuuru, bilinci her şeyi açık, çok iyi durumu” yanıtını verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı