Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Rüya 8. Bölüm Fragmanı Elifin yalanı onu zor durumda bırakıyor

Elif'in yalanı onu zor durumda bırakıyor Rüya 8. Bölüm Fragmanı

Dizi Haberleri

Rüya 8. Bölüm Fragmanı Elifin yalanı onu zor durumda bırakıyor

Elif, saklamak zorunda olduğu sır nedeni ile yalan söylemeye devam eder. Rüya’nın 7. bölümünde Elif’in söylediği bu yalanlara ayağına dolanırken, en yakın arkadaşı Yıldız’a söylediği yalan ise iki ismin arasına kara kedi gibi girer.

<

Cihan’ın da söylediği yalan’da ortaya çıkmak üzeredir! Ruhşan ise, bunu ortaya çıkarmak için elinden geleni yaparken, Bulut’a, Alaz ile ilgili şüphesini söyleyerek ortalığı karıştırır. Ruhşan’a göre, Alaz, Cihan’ın oğludur.

Bulut ise Alaz’a elini uzatıp, bu işin peşine birlikte gidelim dese de, kafasının içini kurcalayan pek çok soru vardır ve bunların cevaplarının peşine düşer. Artık Alaz’a eskisi gibi gözü kapalı güvenememektedir. Ruhşan, arabada Şahika’nın küpesini bulur ve şoför’den o gece ne yaşandı ise onları öğrenir. Heykel atölyesine Şahika’nın yanına gider ve gerilim tırmanır. Ruhşan’ın, Cihan’a hiç güveni kalmamıştır.

Rüya’nın son bölümünde neler yaşandı?

Alaz Elif’i, Bulut’u öldürtmekte tehdit eder. Elif, zamana karşı yarışmaktadır. Ya Alaz’ın çirkin teklifini kabul edecek ya da sevdiği adamın öldürülmesini seyredecektir. Zaman ilerlemekte Bulut’un hayatı Elif’in ağzından çıkacak sözlere bağlıdır. Ruhşan Selma’nın, Alaz’ın teyzesi olduğunu öğrenmiştir. Cihan’ın ailesinden sakladığı sır perdesi aralanmaktadır. Bunca senelik eşinin yalan söylemesini içine sindiremeyen Ruhşan, sonunda Bulut’a bulduğu ipuçlarını anlatır. Selami’nin ölümünden şüphelenen Faysal, İnan’ın peşine düşer ve tüm gerçekleri öğrenir. Faysal‘la İnan’ın arasında ipler iyice gerilmiştir. Şahika İpek’ten öğrenmiş olduğu Elif-Bulut evliliği ile sarsılmış ileriye dönük tüm hayalleri yıkılmıştır. Cihan ve Şahika arasında neler yaşanacak? Bulut’un Elif’e yaptığı sürpriz ne olacak? Elif bu sürprizi nasıl karşılayacak? Yıldız, Sefer’in söylediklerine inanacak mı?

RÜYA 8.BÖLÜM FRAGMANI İZLE – YAYINLANDI

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı