Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Elçin Sangu’dan evlilik yanıtı

Elçin Sangu'dan evlilik yanıtı

Magazin

Elçin Sangu’dan evlilik yanıtı

Star Tv ekranlarında yayınlanan, Barış Arduç ile başrolü üstlendiği Kiralık Aşk dizisi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Elçin Sangu, geçtiğimiz günlerde Ortaköy’de objektiflere takıldı.

Rol aldığı Kiralık Aşk’ın bitmesinin ardından, ortalıklarda görünmeyen Elçin Sangu, yeni proje, evlilik ile ilgili kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Kiralık Aşk dizisi bitmeden önce hakkında ‘hamile’ iddiaları ortaya atılan Elçin Sangu için bu iddialar hala ortaya atılmaya devam ederken, bu iddialar hatırlatılınca, “Artık yorum yapmıyorum. Yok olup gider bu haberler” dedi.

Bir süredir birlikte olduğu Yunus Özdiken ile aşkları için evlilik olup olmadığı sorulan Sangu, “Tarih koymuyorum, güzel giden bir şey zaten. Çok takılmam öyle şeylere” yanıtını verdi.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile başlayan dizi oyunculuğu kariyerinde, Kiralık Aşk ile zirve yapan güzel oyuncuya yeni bir proje var mı diye sorulunca da şöyle yanıtladı:

“Projeler geliyor ama tatil ve dinlenme zamanı. Bir şey yapsam bile olandan farklı şeyler yapmak istiyorum”


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı