Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Elçin Sangu: Tek Yaptığım Dinlenmek

Elçin Sangu: Tek Yaptığım Dinlenmek

Magazin

Elçin Sangu: Tek Yaptığım Dinlenmek

Geçtiğimiz günlerde sözleşmesini tek taraflı feshetmesi nedeni ile menejeri tarafından mahkemeye verilen Elçin Sangun, görülen davasında tüm şahitlerin aleyhine cevap vermesi ile gündeme gelmişti.

Mahkeme’de dinlenen 10 tanığının tamamının Elçin Sangu’nun haksız olduğunu belirtmesi sonrasında açıklama yapan Sangu, duruma oldukça sakince yaklaşarak, “karşı tarafın şahitleri, tabi ki aleyhime tanıklık edecekler, çok önemli değil” demişti.

Kiralık Aşk sonrasında herhangi bir projede yer almayan ve sessizliğini koruyan güzeller güzeli oyuncu, oyuncu Türkü Turan ve stil danışmanı Mustafa Rutkay Öziş ile Nişantaşı’nda buluştu.

Nişantaşı’nda birlikte yemek yiyen üçlü, sosyal medya sitesi instagramdan paylaşımda bulunarak takipçilerin yaptıkları yorumları da birlikte okudular.

Yemek sonrasında, Alman usulü olarak, herkes kendi yediği içtiğini ödedi.

Mekan çıkışında, şu sıralar ilgilendiği bir proje olup olmadığı sorulan Sangu, “Şu sıralar yaptığı tek işin evde dinlenmek olduğunu söyledi.”


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı