Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ege Aydan, Dünyanın En Güzel Kokusu İlk Aşk film kadrosunda

Ege Aydan, Dünyanın En Güzel Kokusu İlk Aşk film kadrosunda

Film Haberleri

Ege Aydan, Dünyanın En Güzel Kokusu İlk Aşk film kadrosunda

Büyük ilgi uyandıran ve izleyenleri göz yaşlarına boğan Dünyanın En Güzel Kokusu’nun devam filmi olan Dünyanın En Güzel Kokusu İlk Aşk filminin oyuncu kadrosuna takviyeler devam ediyor.

İlk filmde olduğu gibi Rıza Kocaoğlu’nun başrolünde yer aldığı, Tuba Ünsal’ın ise, gelecek için çektiği videolarda ki görüntüleri ile sınırlı olarak yer aldığı film’de Kocaoğlu’na eşlik edecek başrol için Bestemsu Özdemir ile anlaşılmıştı.

Baba-kız hikayesini ekranlara beyazperde’ye taşıyacak olan devam filminin çekimlerine geçtiğimiz hafta başlanırken, 3 Kasım’da da vizyonda olması planlanıyor. Diğer yandan filmin oyuncu kadrosuna geçtiğimiz günlerde dahil edilen Yasmin Erbil’in ardından usta oyuncu Ege Aydan’da oyuncu kadrosuna katıldı.

YÜREKLERİ SIZLATACAK

Kızına sahip çıkan bir babayı canlandıracak olan Ege Aydan, izleyenlere duygu yüklü anlar yaşatacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı