Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eda Erol’dan sütyenli fotoğraf

Magazin

Eda Erol’dan sütyenli fotoğraf

Eda Erol bugün bir bomba patlatarak sosyal medyayı sütyenli fotoğrafı ile salladı.

Esra Erol’un kardeşi olarak bilinen ve son dönemde adı Alişan ile anılan ancak evlenmeye kısa bir süre kala bir anda vazgeçerek Esra Erol’un da tepkisini çeken Eda Erol, bugün ayrılığın ardından fit vücudu ile spor sonrası fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafın Alişan’a bir gönderme olduğu tahmin edilirken, bir yandan da sütyenli fotoğrafın oldukça fazla beğeni aldığı gözlemlendi.

Alişan ile yaşadıkları aşk sonrasında bir süre magazin dünyasından uzak kalmaya çalışmasına rağmen adı sürekli olarak iddialara karışan ve bu iddialara herhangi bir şekilde yanıt vermeyen Eda Erol, ablası Esra Erol ile de sıklıkla görüşmeler gerçekleştirdiği ve Esra Erol’un ikilinin arasını yapmaya çalıştığı iddia edilmişti.

Alişan Köle Gibi Davrandı!

Alişan ile Eda Erol arasındaki ilişkinin özellikle Alişan‘ın uzun yıllar yalnızlığının ardından eşi olacak kadın üzerinde etki ve baskı kurmak yönünde hareket ettiği, ayaklarını yıkaması gerektiği gibi ifadelerinden dolayı ayrılığın gerçekleştiği tahmin edilmişti. Alişan’ın bu yönde herhangi bir ayrılık açıklaması pek fazla dikkat çekmese de ikilinin yeni dönemde birbirlerinden uzak yeni aşk hayatlarına doğru yelken açacak oldukları tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı