Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ece Yörenç’in yerine gelen isim belli oldu! Cesur ve Güzel’in yeni senaristi!

Ece Yörenç'in yerine gelen isim belli oldu! Cesur ve Güzel'in yeni senaristi!

Dizi Haberleri

Ece Yörenç’in yerine gelen isim belli oldu! Cesur ve Güzel’in yeni senaristi!

Kısa bir süre önce Cesur ve Güzel dizisinin senaristliğini ilerleyen bölümlerde bırakacağını açıklayan Ece Yörenç’in koltuğu kime devredeceği, sevilen dizinin senaryosunu kimin kaleme almaya devam edileceği merakla bekleniyordu.

Yine Ece Yörenç’in seçeceği bir senaryo ekibinin diziye devam edeceği de bu açıklamalar arasına dahil edilmişti. 19. bölüm itibari ile koltuğu devralacak olan isim Ölene Kadar’ında senaryosunda imzası bulunan o isim oldu.

19. bölümünden itibaren Cesur ve Güzel’in senaryosu, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve son olarak da Atv’de yayınlanan Ölene Kadar’da görev alan Elif Usman Ergüden tarafından kaleme alınacak.

Kendi isteği ile dizinin senaristliğini bırakma kararı alan Ece Yörenç, bu kararının arkasında, beyazperde’de gösterilecek olan ‘Kürk Mantolu Madonna’ filminin senaryosuna odaklanacak olduğunu açıklamıştı.

Kürk Mantolu Madonna’da beyazperde’ye bir Ay Yapım projesi olarak ekrana gelecek olup, henüz detayları ortaya çıkmadı.

Cesur ve Güzel, her Perşembe Star Tv ekranlarında yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşmaya devam edecek!


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı