Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ebru Polat’ın egosu tavan yaptı

Ebru Polat'ın egosu tavan yaptı

Magazin

Ebru Polat’ın egosu tavan yaptı

Geçtiğimiz günlerde dudaklarında ki dolguyu şişirterek, köfte dudak akımına ayak uyduran güzel şarkıcı Ebru Polat’ın, yeni şarkısının başarısı, egosunun yükselmesine neden oldu.

Seyhan Record etiketi ile yayınlanan ‘Hava Çok Sıcak’ şarkısı büyük ilgi gören Ebru Polat, yazlık mekanlarda, kulüp ve beach’lerde şarkısının gördüğü ilgiden oldukça memnun.

Yoğun bir konser temposunda çalışan Polat, albümünün gördüğü ilgiden ve başarısının verdiği özgüven ile kendisini şampiyon ilan etti ve ikinci kim diye sordu.

Ebru Polat yaptığı açıklamada, “Şampiyon belli ikinci kim? Egolarınızdan arının. Kimse kusura bakmasın, bu yazın hiti benden geldi. 7’den 70’e herkesin dilinde” diyerek oldukça iddialı konuştu.

Başta Demet Akalın olmak üzere yaz’a damga vuran şarkıların sahibi pop müziğin önemli seslerinin Polat’ın bu düşüncesine ne cevap vereceği de merak konusu oldu.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı