Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ebru Gündeş yüzüğünü çıkardı!

Ebru Gündeş yüzüğünü çıkardı!

Magazin

Ebru Gündeş yüzüğünü çıkardı!

Geçtiğimiz yıldan bu yana kara para aklama, İran’a olan ambargoyu delme gibi gerekçeler ile Amerika’da tutuklu olan İran asıllı Türk iş adamı Reza Zarrab’ın eşi ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in paylaştığı fotoğraflarda ki bir eksiklik göze çarptı.

ABD’de tutuklu bulunan eşinden boşanma kararı alan ancak sonradan eşi ile tekrar barışıp bu kararından vazgeçen Ebru Gündeş’in evlilik yüzüğünün parmağında olmaması soru işaretleri yarattı.

Sosyal medya hesabı instagramda paylaşılan fotoğraflarda parmağında aksesuar yüzükleri dışında bir yüzük görünmeyen Gündeş’in bu evliliği kafasında bitirdiği düşünülmeye başlandı.

Boşanma kararından vazgeçtiği halde evlilik yüzüğü parmağında görünmeyen güzel şarkıcının, bu kararını tekrar gözden geçirmeye başladığı iddia edildi.

ABD’de uzun süredir tutuklu olan Reza Zarrab’ın durumu ise belirsizliğini korurken, Ebru Gündeş’in böyle bir şey ile anılmak istemediği tahmin ediliyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı