Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ebru Gündeş, Hadise için oy istedi

Ebru Gündeş, Hadise için oy istedi

Magazin

Ebru Gündeş, Hadise için oy istedi

Önemli eğlence mekanlarından biri olan Günay restoranda sahne alan Ebru Gündeş’i geçtiğimiz akşam dinleyenler arasında ünlü popçu Hadise’de yer alıyordu.

Ebru Gündeş, Hadise için oy istedi

Günay Restoran’a O Ses Türkiye’de ki eski jüri arkadaşı Ebru Gündeş’i dinlemeye giden Hadise, bu mekandan ayrıldıktan sonra Hakan Sabancı ile bir mekanda sabaha kadar eğlendiği haberleri gündeme gelmişti.

Hadise’nin Ebru Gündeş’i dinlediği esnalarda, Ebru Gündeş’in arkadaşı için oy istediği ortaya çıktı. Gündeş, O Ses Türkiye’de şampiyonluk elde edemediği için devamlı arkadaşları tarafından ‘ti’ye alınan Hadise’ye oy vermelerini istemiş.

Ebru Gündeş, sahne’de Hadise’ye Benim güzel yürekli canım arkadaşım diye seslenirken, kendisini dinleyenlerden de Hadise’ye şu sözlerle oy istemiş.

“O Ses Türkiye”deki ekiplerinden hiç birinci çıkmadığını hatırlatarak dinleyicilerinden ona oy vermelerini istedi: “Benim için bütün jüri arkadaşlarım ayrı ayrı kıymetli ama şu Acun’un (Ilıcalı) dilinden kurtulmak için lütfen bu sene Hadise’nin yarışmacılarına oy verin. Hadise, artık birinci ol inşallah. Seni sonuna kadar destekliyorum. Oylarımız sana!” dediği öğrenildi.

Ebru Gündeş’in bu isteği işe yaradımı bilinmez ama Hadise, O Ses Türkiye’de sonunda finali kazanan isim oldu ve yarışmacısı da O Ses Türkiye şampiyonu oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı