Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Dünyanın En Güzel Kokusu devam filminin çekimleri devam ediyor

Dünyanın En Güzel Kokusu devam filminin çekimleri devam ediyor

Film Haberleri

Dünyanın En Güzel Kokusu devam filminin çekimleri devam ediyor

İlk filmde Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerini üstlendiği duygu yüklü film Dünyanın En Güzel Kokusu’nun devam filminin hazırlıkları devam ediyor. İlk bölümde senaryo gereği ölen Tuba Ünsal yeni filmde, gelecek için çektiği videolar ile izleyici karşısında olacak.

Tuba Ünsal yalnızca gelecek için kaydettiği videolar ile görünürken, Rıza Kocaoğlu’na filmin başrolünde eşlik edecek olan isim de belli olmuştu. Genç ve güzel oyuncu Bestemsu Özdemir, filmde Kocaoğlu’nun partneri oldu.

Sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflarla devamlı magazin gündemine düşen Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil’de yurt dışında aldığı oyunculuk eğitiminin sonuçlarını da bu filmde yansıtacak. Dünyanın En Güzel Kokusu devam filminin kadrosuna katılan Yasmin Erbil’in Kocaoğlu ile olan sahnelerinde de oldukça başarılı olduğu öğrenildi.

Tuba Ünsal’ın filmde ölmesi sonrasında, Rıza Kocaoğlu ile kızını tek başına bırakmıştı. Yeni film, baba ve kız’ın hikayesine odaklanırken, Yasmin Erbil’in de Rıza Kocaoğlu’nun kızını oynaması bekleniyor.

Devam filminin isminin ne olacağı ise henüz netlik kazanmadı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı