Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Dönerse Senindir gişe’de beklediğini bulamadı

dönerse senindir gişede hayal kırıklığı yarattı

Film Haberleri

Dönerse Senindir gişe’de beklediğini bulamadı

Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen’in başrollerini paylaştığı Dönerse Senindir gişede umduğunu bulamadı.

Son günlerde özellikle hemşireler ve sağlık çalışanlarının eleştirilerine maruz kalan Dönerse Senindir isimli sinema filmi gişe’de hayal kırıklığı yarattı.

23 Aralık’da vizyona girdikten sonra ki ilk 3 günde 142.352 kişi tarafından izlenen film beklentilerin çok altında kaldı. Murat Boz’un bir önce ki filmi olan ve yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile birlikte rol aldıkları Kardeşim Benim filmi ise ilk 3 günde 400 bin izleyiciye ulaşan film, toplamda 2 milyonun üzerinde izleyici tarafından seyredilmişti.

Dönerse Senindir film’inin ise ilk 3 günlük bu izleyici sayısı göz önüne alındığında toplamda ulaşabileceği izleyici sayısının 1 milyonun altında kalacağı tahmin ediliyor.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı