Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Doğukan Manço’dan hiç yayınlanmamış Barış Manço videosu

Doğukan Manço'dan hiç yayınlanmamış Barış Manço videosu

Genel

Doğukan Manço’dan hiç yayınlanmamış Barış Manço videosu

7’den 70’e tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan ünlü şarkıcı ve program sunucusu Barış Manço’nun daha önce hiç yayınlanmamış bir videosu ortaya çıktı.

Babasının izinden giderek şarkı söyleyen ve dj’lik yapan Doğukan Manço, katıldığı Survivor’da ikinci olarak adını daha geniş kitlelere ulaştırmıştı. Burada ki performansı sonrasında da Survivor All Star’a seçilen Manço, sosyal medyadan babası ile ilgili bir video paylaştı.

18 yıl önce hayatını kaybeden efsane isimlerden Barış Manço’nun ailesi ile Belçika’da yaşadığı dönemden çekilen bir video sosyal medyada oğlu tarafından paylaşıldı.

Barış Manço’nun arabalarının bozulduğu ve tamir etmeye çalıştığı anların yer aldığı video, Doğukan Manço tarafından “Muhtemelen pek görmediğiniz özel bir aile videomuz. Belçika’daki evimiz, kapıda ilk aile arabamız” notu ile paylaşıldı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı