Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Direniş Karatay, Payitaht Abdülhamid’in kapılarını açtı

Direniş Karatay, Payitaht Abdülhamid'in kapılarını açtı

Dizi Haberleri

Direniş Karatay, Payitaht Abdülhamid’in kapılarını açtı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Es Film imzalı, Abdülhamid dönemini anlatan Payitaht Abdülhamid dizisinin oyuncu kadrosuna, Direniş Karatay filminde rol alan iki oyuncu katıldı.

Bülent İnal’ın Abdülhamid Han’ı canlandırdığı, 33 yıl boyunca tahtta kalan Sultan Abdülhamit’in hayatının kesitini ekranlara getiren Payitaht Abdülhamid, oyuncu kadrosuna 2 yeni oyuncuyu dahil etti.

Selahattin Sancaklı’nın yönetmenliğinde beyazperde’ye taşınan Direniş Karatay’ın Börke ve Olcayto’su Nik Xhalilaj ve Volkan Keskin, Payitaht Abdülahmid’in kadrosuna katılan isimler oldu.

İsimsizler’in geçtiğimiz sezonunda rol alan genç oyuncu Volkan Keskin ve Nik Xhalilaj’lı sahneler, Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon fragmanında da yer aldı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı