Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Didem Soydan yeni yaşını kutladı

Didem Soydan yeni yaşını kutladı

Magazin

Didem Soydan yeni yaşını kutladı

Nisan ayında doğan ünlülerden olan Didem Soydan, geçtiğimi akşam arkadaşlarının organize ettiği doğum günü partisinde, 33. yaşını kutladı.

Geçtiğimiz haftalarda ‘amca tecavüzüne uğrayan’ ancak daha sonra ailesine geri verilen kızın dramı ile ilgili bir duyarlılık örneği gösteren Didem Soydan, sosyal medyadan bu duruma isyan etmişti.

Güzel manken, arkadaşlarının Karaköy’de bir mekanda organize ettiği doğum günü partisine katıldı. 33 yaşına giren manken Didem Soydan’a muhabirler aşk hayatını sordu.

Pastamın mumlarını üflerken birçok güzel dilek diledim diyen Soydan, “Onların arasında aşk ve evlilik de var” diyerek tuttuğu dileğini paylaştı.

Evliliğin kariyeri bitirdiği fikri ile ilgili de konuşan Soydan, “Evlilik kariyeri bitirmiyor. Güzel işler yapıyorsanız devamı geliyor.” dedi.

Bu duruma örnek olarak da Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer evliliğini gösterirken, “Arkadaşlarım Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ da evlendi ve gayet mutlular. Onlara özeniyorum” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı