Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Didem Balçın, Ölene Kadar dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı

Didem Balçın, Ölene Kadar dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

Didem Balçın, Ölene Kadar dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı

Atv ekranlarında kaliteli oyuncu kadrosu ile yayın hayatına başlayan ve henüz 2 bölümü yayınlanan Ölene Kadar Dizisinin oyuncu kadrosuna Didem Balçin’de katıldı.

Atv’de büyük umutlar ile başlayan, ancak ilk 2 bölümü ile reytinglerde beklentilerden uzakta kalan dizi, Didem Balçın ile oyuncu kadrosunu genişletiyor.

Yayınladığı gün olan Perşembe’nin yoğun bir rekabeti bulunuyor. Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel gibi nispeten oturmuş ve belli bir izleyici kitlesi edinmiş olan yapımların karşısına yeni bir dizi sürülünce, ilk bölümlerden reytinglerin zirvesine yerleşmesi de beklenemez.

Nitekim öyle de oldu, geçtiğimiz hafta 2.bölümü yayınlanan Ölene Kadar, reytinglerde total ve ab grubunda 15. sırada yer alabildi.

Başrol düzeyinde bir takviye olmasa da Ölene Kadar, kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil etti.

Son olarak Diriliş Ertuğrul’da Selcan Hatun karakterini canlandıran, Çakallarla Dans serisinin meşhur ‘Fatma’sı Didem Balçın, 3. bölüm itibari ile Ölene Kadar’da boy gösterecek.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı