Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Dev kadrolu Martıların Efendisi’nin çekimleri sona erdi

Film Haberleri

Dev kadrolu Martıların Efendisi’nin çekimleri sona erdi

TMC filmin yapımını, Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği Martıların Efendisi filminin senaryosunu Meriç Demiray kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin üstleniyor.

Dev kadrolu Martıların Efendisi'nin çekimleri sona erdi

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı adlı dizi de birlikte rol alan Timuçin Esen ve Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı filmde, yine bu isimlere Mehmet Günsur’da eşlik ediyor.

Sıra dışı hikayesi ile izleyenleri derinden etkileyecek olan filmin oyuncu kadrosunda Bige Önal, Barış Yıldız, Hakan Kurtaş ve Ezgi Coşkun yer alırken, Mehmet Esen, Sarp Akkaya ve Aras Bulut İynemli’de filmin konuk oyuncuları arasında yer alıyor.

Martıların Efendisi Konusu

İstanbul’da deniz kıyısında sakin bir yaşam süren Martıların Efendisi’nin (MEF) uzun zamandır beklediği misafiri sonunda çıkagelir. Beyazlar için de, tam bir masumiyet simgesi misali kıyaya vuran bu kadın MEF için mutlu bir başlangıcın ilk işaretidir. Bütün umutlarını yüklediği gizli misafir, MEF’nin saf ve temiz dünyasından etkilense de onu gerçek dünyayla, acı bir tecrübeyle tanıştıracaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı