Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Seki’nin tahliye tarihi belli oldu!

Deniz Seki'nin tahliye tarihi belli oldu!

Magazin

Deniz Seki’nin tahliye tarihi belli oldu!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin, 2014 yılından bu yana bulunduğu cezaevinden ne zaman tahliye olacağı belli oldu. İlk olarak 2009 yılında girdiği cezaevinden, kısa süre sonra salıverilmişti.

Uyuşturucu temin etmek suçu ile 2 Şubat 2009 tarihinde tutuklanan, ardından 24 Ekim 2009’da ki ilk duruşmasında da tehlike edilen Seki için, ikinci kez dava açılmıştı.

Kokain satın alıp içmek ve başkalarına uyuşturucu madde temin etmek suçu ile ikinci kez yargılanan Deniz Seki’nin 6 yıl 3 ay hapis yatmasına karar verilmişti.

Bu karar sonrasında, gözlerden uzaklaşıp, saklanmaya başlayan başarılı şarkıcı, saklandığı evde göz altına alınarak cezaevine konmuştu.

6 Kasım 2014’den bu yana cezaevinde bulunan, sevenleri tarafından yalnız bırakılmayan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de cezaevinden rol alan Seki’nin tahliye tarihi de açıklandı.

5 Haziran 2017 Pazartesi günü, sabah 09.00’da tutuklu bulunduğu Bakırköy Cezaevinden tahliye edilecek.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı