Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Seki’den, Bayhan’a ‘çelenk’ için teşekkür

Deniz Seki'den, Bayhan'a 'çelenk' için teşekkür

Magazin

Deniz Seki’den, Bayhan’a ‘çelenk’ için teşekkür

Popstar yarışmasında jüri olduğu dönemde, yarışmanın adaylarından Bayhan’ın hapis yattığı için ‘afaroz edilmeli’ diye toplumdan dışlamaya yönelik takındığı tavır nedeni ile o dönem eleştiri oklarının hedefi olan Deniz Seki, geçtiğimiz bayramda Bayhan’dan iadei-i ziyaret aldı.

<

Bayhan’ın Deniz Seki’ye bir çelenk göndermesi ve geçmiş olsun kader arkadaşım söyleminde bulunması, Bayhan intikamını aldı dedikodularına neden oldu. Deniz Seki, Bayhan’ın bu intikam tadında ki jestine teşekkür etti.

Kıbrıs’da sahne alan Deniz Seki için kulis’de bekleyen iki adet çelenk vardı. Bunlardan biri kısa süre önce barıştığı sevgilisi Faruk Salman’dan gelen, diğeri ise afaroz edilmeli dediği Bayhan’dan idi.

Bayhan gönderdiği çelenk’te, ‘Kader arkadaşım Deniz ablacığım. Çok geçmiş olsun. Daha nice bayramlar senin olsun’ notu yazılıydı. Deniz Seki’de Bayhan’ın bu gönderdiği çelengi görmese de haberlerden okuyunca, sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı gönderdi.

Deniz Seki, sosyal medya hesabından, gazetede ki haberin resmini paylaşırken, “Biz Bayhan’ la çok oldu helalleşeli , ne güzel bir jest yapmış kendince sağolsun Bayhan kardeşim. Yolu açık ömrü uzun şansı bol olsun . Ben çiçeği göremedim gazetelerden sayenizde öğrendim . İyi Bayramlar olsun hem Bayhan’a ailesine ve tüm Bayhan severlere… Zaten Bayram ne demek ? Gönül almak sevdiklerini yüceltmek ve kırılan kalpleri iki tatlı dille tamir etmek. O zaman gönüllerdeki bayram asıl bayram yeri oluyor çünkü…” notunu düştü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yeni Haberler

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı