Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Seki ve Faruk Salman çiftinin ayrılığı kısa sürdü

Deniz Seki ve Faruk Salman çiftinin ayrılığı kısa sürdü

Magazin

Deniz Seki ve Faruk Salman çiftinin ayrılığı kısa sürdü

Cezaevinde kendisini hiç yalnız bırakmayan, tahliye olduğunda ise evlenmelerine kesin gözü ile bakılan Deniz Seki ve Faruk Salman çiftinden kısa bir süre önce üzücü haber gelmişti. O dönem Deniz Seki’de yaptığı açıklama ile ayrıldıklarını doğruladı.

Ayrılığın doğrulanması sonrasında, Deniz Seki’nin tahliye olur olmaz müziğe ağırlık vermesi, Salman’ı ihmal ettiği iddiaları ile çiftin ilişkisi sona erdi dedikoduları da ortaya çıktı.

Bayram’da Kıbrıs’da sevenleri ile buluşan Deniz Seki’yi dinlemeye gelenler arasında, ayrıldığı nişanlısı Faruk Salman’ın da olması, ve Seki’nin açıklaması sonrasında çiftin barıştığı öğrenildi.

Seki, “Bayramda küsler barışır, biz birbirimize çok emek verdik. Çok mutluyuz. Faruk’un konsere izlemeye gelenler arasında olması beni çok mutlu etti” diyerek yaptığı açıklama ile barıştıklarını doğruladı.

İskender Paydaş ile üzerinde çalıştıkları yeni albümünün de çok yakında çıkacağını söyleyen Seki’yi dinleyenler arasında ünlü oyuncular Oya Başar ve Gülenay Kalkan’ın yanı sıra şarkıcı Emel Müftüoğlu’de vardı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı