Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Feneri Derneğinden anlamlı sergi

deniz feneri sanat iyilik için sergisi

Kültür Sanat

Deniz Feneri Derneğinden anlamlı sergi

Deniz Feneri Derneği’nin Afrika’da 100 Mescit 100 Su Kuyusu projesi kapsamında Hüsn-i Hat sergisi açıldı.

Hattat Mahmut Şahin ve çeşitli illerden öğrencilerinin açtığı sergide misafir sanatçılar da eser desteğinde bulundu. Çini sanatçısı kifayet Emel Özkul, hattat Osman Çiçek, tombak ustası İsmail Bülbül de bağışçılar arasındaki yerini aldı. İş adamlarından Murat Ülker de sergiyi ziyaret etti ve eserlerin bir bölümünü satın aldı. Deniz Feneri Derneği Başkanı Mehmet Cengiz ve hattat Mahmut Şahin eşliğinde sergiyi gezen Murat Ülker hayırda yarışmanın asıl olduğunu vurgulayarak eser sahiplerine teşekkür etti.

İş adamı Murat Ülker sosyal medya hesaplarından da güne özel paylaştığı fotoğrafın altına ” İyilik için sanat, çok güzel bir inisiyatif, tebrik ediyorum” notu düştü.

deniz feneri sanat iyilik için sergisi murat ülker mesaj


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı