Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Akkaya’dan çocukluk fotoğrafı paylaşımı

Deniz Akkaya'dan çocukluk fotoğrafı paylaşımı

Magazin

Deniz Akkaya’dan çocukluk fotoğrafı paylaşımı

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile olay olan, Duymayan Kalmasın’ın eski sunucularından Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından ilkokulda ki bir fotoğrafını paylaştı.

Deniz Akkaya'dan çocukluk fotoğrafı paylaşımı

Duymayan Kalmasın adlı programdan ayrıldıktan sonra, Youtube kanalı açarak oradan yayınlar yapmaya başlayan Deniz Akkaya, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile de olay oluyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir fotoğrafında, ‘escortlara’ benzetilmesi nedeni ile de magazin gündemine oturmuş, sonrasında ise bu fotoğrafı silmişti.

Son olarak da genç şarkıcıların Youtube’da ki yüz milyonları geçen tıklanmaları için ‘sahte’ açıklaması yaparak bir kez daha dikkatleri üzerine çeken 39 yaşındaki Akkaya, çocukluk fotoğrafını paylaştı.

İnstagram’dan yüklediği, ilk okul dönemlerine ait fotoğrafına birde şu notu düştü:

“O zamanlar sarışın olmam yanında hedeflerim babama benzemekmiş. Siyaset o zamanlar evimizin doğasında vardı, babam eski bürokrattir. Okumak ve veriler üzerinden dayatılana şüphe ile yaklaşmak o zamanlardan kanıma işlemiş. Yine de iyi ki siyaset olmamış ana hedefim. Hayat siyaset yapmak için çok güzel, yaşamak daha özel. Siyaset adanmaktır. Not; ikide bir de lens markası soranlara, ben ilkokulda iken renkli lens icat edilmemişti”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı