Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Akkaya, Youtube kanalı için soyunup kutuya girdi

Deniz Akkaya, Youtube kanalı için soyunup kutuya girdi

Magazin

Deniz Akkaya, Youtube kanalı için soyunup kutuya girdi

Star Tv’de yayınlanan Aramızda Kalmasın adlı programın bir dönem sunuculuğunu yapan, ancak sert eleştirileri nedeni ile programda ki görevinden alınan güzel isim, şu sıralar açacağı Youtube kanalı ile oldukça meşgul.

Deniz Akkaya, yaptığı sert yorumlar nedeni ile aldığı uyarılara kulak asmayarak bu sert tavrını sürdürmüş, bunun neticesinde de programında ki görevine son verilmişti.

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan Akkaya, şu sıralar Dünya’nın en büyük video paylaşım platformu Youtube’da açacağı kanal ile meşguldü.

“Bambaşka bir içerik ve sürpriz videolar” yayınlayacağını duyurduğu Youtube kanalı için dün gece bir paylaşımda bulundu.

Karton bir kutunun içine çıplak bir şekilde girerek poz veren Akkaya, “Youtube kanalım yarın açılıyor” duyurusunda bulundu.

Deniz Akkaya’nın bu paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi görüp, beğeni alırken, Akkaya’da takipçilerini video kanalına üye olmaya davet etti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı