Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Akkaya ve sevgilisinin yeni rotası Miami olacak

Deniz Akkaya ve sevgilisinin yeni rotası Miami olacak

Magazin

Deniz Akkaya ve sevgilisinin yeni rotası Miami olacak

Sosyal medya’da yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren Deniz Akkaya, yeni sevgilisi tekstilci Gökmen Şeynova ile Mikonos’da tatiline devam ediyor.

Pek çok ünlü ismin bir numaralı tatil duraklarından olan Mikonos’da yeni sevgilisi ile tatiline devam eden Akkaya, burada ki tatillerini bitirdikten sonra Amerika’ya gidecek.

Yakın dostu olan Güzide Duran’ın Miami’de evinde kalacak olan Deniz Akkaya, şu aralar İstanbul’da olması nedeni ile Güzide Duran’ın Miami’de ki evini kullanacak.

Eylül ayına kadar İstanbul’da olması beklenen Duran’ın evinin boş olması nedeni ile de Deniz Akkaya’nın sevgilisi ile Miami’de uzunca tatil yapması bekleniyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı