Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Şener-Manolya Onur kavgası büyüyor

Magazin

Demet Şener-Manolya Onur kavgası büyüyor

Basketbolcu eşi İbrahim Kutluay ile boşanma davası devam eden eski güzel Demet Şener’in sosyal medyadan paylaştığı bikinili fotoğrafı üzerine başlayan atışma devam ediyor.

Demet Şener-Manolya Onur kavgası büyüyor

Kendinden 20 yaş küçük biri ile birlikte olan eski Türkiye 2. güzeli Manolya Onur’un, anne olan Demet Şener’in fotoğrafına oldukça ağır eleştiride bulundu.

Bu eleştirilerin sonrasında Demet Şener, Manolya Onur’a cevap vermiş, “Annemle aynı yaşta. Benimle de aynı yaşta sevgilisi mi, kocası mı birisi var hayatında. Bana ahlakı öğretecek son insanlardan biri.” diyerek Manolya Onur’a göndermede bulunmuştu.

Manolya Onur, Demet Şener’in bu cevabının altında kalmazken, sosyal medya hesabından oldukça ağır bir mesaj daha gönderdi. Manolya Onur’un bu mesajı, adeta savaş baltalarını çıkardı söylemlerine neden oldu.

İşte Manolya Onur’un Şener’e verdiği cevap:

“Genç eşimle vücudumu sergilemeden 10 yıldır berabersem demek ki vücudumu sergilemeye gerek yok. Ben kendisinin fazla kullanmak istemediği beynimi, vücudumdan daha çok kullanıyorum. Ayrıca ben kimsenin sevgilisini, kocasını baştan çıkarmadım. Ama kendisi Emel Acar’la Demet Akalın’ın canını yaktı. Karma! Başına aynısı geldi. Ah yerde kalmaz. Bunca estetik ve botokstan sonra benimle aynı yaşta duruyor.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı