Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Şener, Kutluay soyadını neden silmediğini açıkladı

Demet Şener, Kutluay soyadını neden silmediğini açıkladı

Magazin

Demet Şener, Kutluay soyadını neden silmediğini açıkladı

Demet Şener ile İbrahim Kutluay arasında anlaşma sağlanamaması nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmişti. 24 Mart’ta görülecek davada hakimin tarafları boşaması beklenirken, Demet Şener’in hala Kutluay soyadını kullanıyor olması soru işareti uyandırmıştı.

Barışacaklar mı iddiaları ortalarda dolanırken, hatta İbrahim Kutluay’ın kendisi ile barışmak istediği iddiaları hakkında da geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmıştı.

Bu açıklamasında “vallahi boşanmak istiyorum” diyerek kararlılığını yansıtan Şener, geçtiğimiz akşam bir davette görüntülendi.

Magazin muhabirleri ile sohbet eden Kutluay, muhabirler tarafından kendisine yöneltilen soruları da yanıtlamayı ihmal etmedi.

“Magazin haberleri sizi yıpratıyor mu?” sorusuna, “Magazin haberleri beni yıpratmıyor. 21 yıldır çok alıştım bu haberlere. Benim yaptığım bir şey yok… Bu süreç üzüyor tabi kimse boşanmak için evlenmiyor. Maalesef yaşanan olaylar bu duruma getirdi. Ama bunun sorumlusu ben değilim” cevabını verdi.

AVUKATIM SÖYLEDİ

Sosyal medya da hala Kutluay soyadının durması ile ilgili yöneltilen soruya da, ““Boşanmadan soyadımı değiştirmemem gerektiğini söyledi avukatlarım. Pasaportumdan tutun ehliyetime kadar soyadım Kutluay resmi olarak… Fakat Şener soyadını büyük bir mutlulukla taşıyacağım yakında…” şeklinde yanıt verdi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı