Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Şener, görülecek davaları için ne dedi?

Demet Şener, görülecek davaları için ne dedi?

Magazin

Demet Şener, görülecek davaları için ne dedi?

Demet Şener ve İbrahim Kutluay arasında görülecek boşanma davası yaklaşırken, açıklamalarda bulunan Demet Şener, dava süreci ile ilgili konuşurken, dikkat ‘anlaşmalı’ bir boşanma olmadığını ifade etti.

Görülen ilk davalarında aralarında anlaşamayan çift’in davası bu nedenle ileri bir tarihe ertelenmişti. Demet Şener’de bu ay içerisinde görülecek dava için açıklamalarda bulundu.

11 yıl süre ile evli kaldığı Kutluay’dan boşanmakta oldukça kararlı ve ısrarcı olan Şener, şunları söyledi.

“Bir an önce biter inşallah. Çekişmeli boşanıyoruz, anlaşmalı boşanmıyoruz” dediği 24 Mart’ta görülecek dava için barış ile ilgili söylentiler için ise oldukça kesin konuştu.

Kutluay’ın sizinle barışmak istediği yönünde ki sorulara “Beni hiç ilgilendirmiyor. Bu konuda konuşmak istemiyorum. Ben kesinlikle boşanmak istiyorum” cevabını verdi.

Kutluay, geçtiğimiz haftada barış hakkında sorulan sorulara, “Vallahi ben boşanmak istiyorum. O paylaşımları da görmedim” yanıtını vermişti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı