Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akbağ doğum gününü kutladı

Magazin

Demet Akbağ doğum gününü kutladı

Demet Akbağ bugün 58 yaşına girdi.

Sevilen dizi ve film oyuncusu Demet Akbağ, bugün sabah saatlerinde dostları ile birlikte ilk doğum günü kutlamasını yaptı. Kısa bir süre önce Hande Erçel ile yaşadığı kritik süreç dolayısı ile ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmayan Demet Akbağ, ”Komedi dizisinde ve filminde yer almayan birisine en iyi komedi oyuncusu ödülü verilmesi doğru değil” eleştirisinde bulunmuş ve Hande Erçel’de bu söylediklerine birebir katıldığını ifade etmişti.

Bugün ise doğum gününü sabah kahvesinde dostları ve arkadaşları ile kutlayan Demet Akbağ, sosyal medyadan bu anları fotoğraflar ile paylaştı.

Dikkat Çekti!

Demet Akbağ’ın doğum gününün sabah saatlerinden kutlamaya başlamasının yanında sosyal medya üzerinde de birçok hayranı Akbağ’ın doğum gününü kutlamaya başladılar. Kullanıcılar sosyal medya üzerinden Demet Akbağ‘a çiçek resimleri ve belirli yorum ve şiirler ile kutlama yaparken, Akbağ’ın bugün itibari ile 58 yaşına girdiği, ancak yaşıtlarına oranla birçok fotoğrafta daha genç göründüğü, gerçek hayatta da aktif olarak yaşıtlarından daha genç duran bir isim olarak tanındığı belirtilmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı