Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın’ın ikinci çocuk şartı!

Demet Akalın'ın ikinci çocuk şartı!

Magazin

Demet Akalın’ın ikinci çocuk şartı!

Palmiye ödüllerinde yılın kadın pop sanatçısı seçilen başarılı şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz gün yeni yaşını kutlarken, aynı zamanda evlilik yıl dönümünü de kutladı.

Türkiye’nin sevilen pop müziği şarkıcılarından Demet Akalın, geçtiğimiz gün 45. yaş gününü kutlarken, aynı zamanda da evliliklerinin 5. yıl dönümünü kutladı.

Pek çok ünlü ismin katıldığı doğum günü partisinde, Akalın ve eşi Okan Kurt basın mensupları ile sohbet ederken konu dönüp dolaşıp ikinci çocuğa geldi.

Kısa süre önce yaptığı açıklamada, ikinci çocuk istiyorsa gidip başkasından yapsın çıkışı ile gündeme oturan Akalın, bu sefer farklı bir yorumda bulundu.

Muhabirler’in ikinci çocuk sorusu üzerine, eşine dönen Demet Akalın, “Ev aldık borcu bitsin söz. İkinci çocuğu yapalım” cümlesini kurdu.

Bunu duyunca heyecanlanan Okan Kurt’ta, “duydunuz değil mi?” diye muhabirlere seslenirken, sonrasında ise “Ben o borcu kapatırım hemen” diyerek herkesi güldürdü.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı