Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın’dan THY’e sert çıkış

Magazin

Demet Akalın’dan THY’e sert çıkış

Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı konumunda olan, Türk Hava Yolları’nın mil kullanımına isyanını sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.

Demet Akalın'dan THY'e sert çıkış

Son günlerde adı yayınladıkları yeni reklam filmi yanı sıra, ABD’de yasaklı listesine eklenmesi ile bir kez daha gündeme gelen Türk Hava Yolları, Demet Akalın’ın şikayeti ile sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Gerek yurtiçi gerek yurtdışında verdiği konserler ile oldukça yoğun bir tempoda çalışan Demet Akalın, bu konserleri esnasında ki uçuşları ile edindiği millerin iki katı kullanılması sonrasında isyan etti.

Sosyal medyadan, “millerimi geri vermezseniz… anlatmak zorunda kalacağım” diyen Demet Akalın’ın bu itirazına Türk Hava Yolları’ndan nasıl bir cevap verileceği merak konusu oldu.

İşte Demet Akalın’ın sosyal medyadan yaptığı o paylaşım:

Sevgili THY! Geç kalınca gecikme bedelini paşa paşa alırken yaptığım rezervasyon düşünce bir saat içinde iki kat milimi kullanmak hangi mantık! Biz sizin bir yere giderken bilet değişikliğinde cezalarınızı öderken bu millerin iki katını asla kabul etmiyorum! Millerimin de geri iadesini bekliyorum! Yoksa bin kere fazla bilet sattığınızda kaçırdığım uçakları anlatmak zorunda kalacağım. Ve her gün yazacağım! Bilginize…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı